TELEVIZIONET PRIVATE NË KOSOVË FILIALA TË RTS-it!

Fatmir Brajshori-Tushi Është e dhimbshme, e mjerë ,shumë e shëmtuar ajo që ngjau mbrëmë në

SYRI TV SYRI TV 5 Min Read

A JANË NJERËZ KËTA? Më iritoj dhe më la pa fjalë një PISHPIRIK me emrin Dardan Molliqaj

Fatmir Brajshori- Tushi A JANË NJERËZ KËTA? ( Jo nuk janë; më parë janë çetnik!)

SYRI TV SYRI TV 3 Min Read

Hiq dorë nga ëndrra për Kosovën, Kamberi i drejtohet presidenti serb Viçiq

Deputeti i vetëm shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi ka kërkuar edhe një herë

SYRI TV SYRI TV 3 Min Read

Kurti ndërkombëtarëve: Nga nesër është ndryshe

Në nderim të vdekjes së policit Afrim Bunjaku, vrarë nga krimi serb në veri, kryeministri

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Zvicra kerkon ndeshkimin e autoreve te bandave Serbe, solidarizohet me Kosoven

Vrasja e policit shqiptar, Afrim Bunjaku, nga Kosova në veri, nga bandat kriminale dhe terroristët

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Deputeti i Bungestagut, Thomas Hacker: Vuçiqi e ka gënjeshtrën element qëndror të veprimeve të tij

Deputeti i Bungestagut, Thomas Hacker, ka reaguar ndaj pretendimeve të presidentit të Serbisë, Aleksander Vucic,

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Ardita Sinani: Vuçiq mohoi përgjegjësinë e Serbisë, tradhtoi serbët e Kosovës

Këshilltarja e Kurtit për Luginën e Preshevës, Ardita Sinani, ka thënë se konferenca e djeshme

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Gatishmëria profesionale dhe gjesti human i policëve të Kosovës

Policia e Kosovës, mëngjesin e së dielës u përball më një sulm të madh në

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Edhe Lajçak pas Borelit dënon vrajsjen e policit Kosovar

Për sulmin në Veri të Kosovës ku u vra edhe një pjesëtar i Policisë  së

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Reagon Abdixhiku: Sulmet e bandave kriminale e terroriste me adresë nga Beogradi s’mund ta zmbrapsin Kosovën nga e drejta për vendosje të rendit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku,ka reaguar pas sulmit terrorist ndaj Policisë së

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Vendi

Të rejat e fundit nga Vendi

TELEVIZIONET PRIVATE NË KOSOVË FILIALA TË RTS-it!

Fatmir Brajshori-Tushi Është e dhimbshme, e mjerë ,shumë e shëmtuar ajo që ngjau mbrëmë në

SYRI TV SYRI TV 5 Min Read

Hiq dorë nga ëndrra për Kosovën, Kamberi i drejtohet presidenti serb Viçiq

Deputeti i vetëm shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi ka kërkuar edhe një herë

SYRI TV SYRI TV 3 Min Read

Qëndroni të lidhur

- Marketing -
Ad image

Zbuloni Kategoritë

Zvicër

75 Articles

Bota

50 Articles

Televizioni

3 Articles

Deputetet zviceran revoltohen me politikat e njeanshme te BE-se. I dërgojnë letër KE-së ne Bruksel: Stop masave ndaj Kosovës, ndaj viktimes!

Berne, 6 korrik -Parlamentarët zviceranë kanë dalë kundër masave të Bashkimit Evropian ndaj Kosovës. Kështu së paku thuhet në një

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Kamberi ja thot në sy Vuçiqit: Kosova është e pavarur, duhet të ja thoni të vërtetën serbëve

Në Kuvendin e Serbisë ka filluar seanca e posaçme në të cilën presidenti Vuçiq prezanton dokumentin zyrtar të procesit të

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Klubi i notit Kastrioti nga Ferizaj përfundoi me sukses garën evropiane në Basel të Zvicrës.

Pas tre ditëve të garës intensive, sot Klubi i Notit “Kastrioti” përfundoi garën me sukses në Bazel, Zvicër, duke marrë

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Gjeneva me 4 deputetë shqiptar dhe 7 ministra të rinj: Kast (Policine), Maudet (shëndetësine), Apothéloz (socialen) etj..

Pas zgjedhjeve te reja kantonale (30 prill) Qeveria e Repulikes se Gjeneves me fytar te reja.. Gjenevë, 10 maj (Nefail

SYRI TV SYRI TV 4 Min Read

22-vjeçari shqiptar vritet në Londër

Një 22-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Emiliano Hasanpapaj, është qëlluar për vdekje me thikë në Londër. Ngjarja ka ndodhur të

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Deputeti i Bungestagut, Thomas Hacker: Vuçiqi e ka gënjeshtrën element qëndror të veprimeve të tij

Deputeti i Bungestagut, Thomas Hacker, ka reaguar ndaj pretendimeve të presidentit të Serbisë, Aleksander Vucic, se në Kosovë “po kryhet

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Na ishte njëherë… Të gjitha përrallat e bukura nisin kështu…

Shkruan: Blerina Ademi Sahiti Na ishte njëherë... Të gjitha përrallat e bukura nisin kështu...Historitë më të bukura të dashurisë, madje

SYRI TV SYRI TV 12 Min Read
SYRI TV
Se shpejti ne mobileAPP
Syri TV, lanson se shpejti dhe mobile aplikacionin ne Android

Përmbajtja e sponsorizuar