Qëndroni të lidhur

- Marketing -
Ad image

Zbuloni Kategoritë

Zvicër

12 Articles

Bota

6 Articles

Televizioni

3 Articles

Gazetari Preshevar Arben Mehmeti i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka reaguar për regjistrimin e popullsisë shqiptare në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë.

Ai bëri thirrje shqiptarëve  të regjistrohen,  ku do që  janë në  Serbi si dhe  të  gjithë shqiptarët që  kan nënshtetësi

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

KF »GUANGZHOU CITY » NGA KINA VLERËSON ME MIRËNJOHJE GAZETARIN E SYRI.TV NGA ZVICËRA

06.05.2022 Kinë Është hera e katërt që gazetari i televizionit SYRI. TV Arben Mehmeti shpërblehet me mirënjohje. Kështu ndodhi edhe

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

«FRIDAY NIGHT BOXING» Nivel botëror me 10 qershor në Uster të Zvicrës

Qyteti i vogël në Zvicrën, Uster, me 10 qershor 2022 do të jetë epiqendra e boksit në shtetin Helvetik por

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Server: Të formohet edhe Asociacioni i komunave shqiptare në Luginë të Preshevës

Serwer hedh një ide: Kosova Asociacion në këmbim të njohjes dhe një asociacioni reciprok në Serbi Profesori amerikan, Daniel Serwer,

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Drejtori i Departamentit të Diasporës z. Sylë Ukshini dhe nga zyra për Diasporë z. Elis Badalli dhe z. Afrim Deliu sot takuan Kryetarët e Unioneve të Futbollit Zvicër dhe Gjermani

Takim i radhës i Kryetarit të UKSHFZ  Feti Demoli bashkë me sekretarin Miftar Dragidella FFSHGJ në ministrin e Jashtme dhe

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Ambasada e Republikës së Kosovës në Zvicër në prani të shumë bashkatdhetarëve feston 28 Nëntorin Ditën e Flamurit

Me rastin e 28 Nëntorit - Ditës së Flamurit​ sot me 2 dhjetor 2022, Ambasada e Republikës së Kosovës në Bernë në prani të shumë bashkatdhetarëve në

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

UKSHFZ sot edhe me një sponsor të ri dhe me shpresë për Klubet e Futbollit shqiptar në Zvicër dhe bashkëpunim të ngushtë me FFK

Sponsori Astrit Komani është një djalosh dhe shembull që i ofrohet UKSHFZ me vetë dëshirë të  kontribuojë për një perspektivë

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read
SYRI TV
Se shpejti ne mobileAPP
Syri TV, lanson se shpejti dhe mobile aplikacionin ne Android

Përmbajtja e sponsorizuar