Showbiz

Latest Showbiz News

Vuloset cdo gjë, Ledri dhe Sara të ndarë përfundimisht!? Këngëtari ZHDUK dhe kujtimin e fundit me Sarën

Pak pasi burime të ndryshme bënë të ditur se çifti i njohur,

SYRI TV SYRI TV November 13, 2023

Sëmundja autoimune e Celine Dion

Dhjetorin e kaluar, këngëtarja e njohur Celine Dion njoftoi se vuan nga

SYRI TV SYRI TV August 5, 2023

Dolph Lundgren martohet me Emma Krokdal 38 vite më të re

Dolph Lundgren është martuar me partneren e tij, Emma Krokdal në një

SYRI TV SYRI TV Juli 20, 2023

Rita Ora me albumin e ri “You & I”, Taika Waititi – Urime Zog!

Këngëtarja shqiptare Rita Ora, ka publikuar dje albumin e saj më të

SYRI TV SYRI TV Juli 15, 2023

Vazhdojnë sulmet e këngëtarëve në skenë (video)

Pas Bebe Rexhës e Ava Max një tjetër këngëtare është sulmuar teksa

Admin Admin Juni 29, 2023

Partnerja e Benzemas, flet për herë të parë për lidhjen me futbollistin dhe konvertimin në fenë islame

E dashura e Karim Benzemas, Jordan Ozuna ka dhënë intervistën e saj

Admin Admin Juni 29, 2023

Fansja bën tatuazh për Luizin

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli po shijon famën nga dalja prej shtëpisë

Admin Admin Juni 23, 2023

Për herë të parë në histori, Rihanna prezanton orën që vendoset në qafë

Për herë të parë në historinë e aksesorëve, është krijuar një orë,

Admin Admin Juni 23, 2023

Po çfarë divorci, «CR7» dhe Georgina më të lumtur se kurrë shihen në pushimet me familje

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez po shijojnë pushimet familjare, ndërsa nuk e humbin rastin të

Admin Admin Juni 22, 2023

Pas Enrique Iglesias dhe Ricky Martin, një tjetër emër i famshëm i muzikës do të vijë në Shqipëri këtë verë

Duket se edhe një emër tjetër do të mbajë koncert në Shqipëri

Admin Admin Juni 22, 2023