Sport

Latest Sport News

Rumania synon të fitojë ndaj Kosovës dhe t’i nxjerrë barazim Zvicrës në duelet e qershorit

Presidenti i Federatës Rumune të Futbollit, Razvan Burleanu insiston se Kombëtarja e

Besim Laci Besim Laci Mai 31, 2023

“Dardanët” në Prizren e presin Zvicrën dhe Danimarkën

Përfaqësuesja A e Kosovës prej 19 korrik e deri më 05 gusht

Besim Laci Besim Laci Mai 30, 2023

Klubi i notit Kastrioti nga Ferizaj përfundoi me sukses garën evropiane në Bazel.

Pas tre ditëve të garës intensive, sot Klubi i Notit “Kastrioti” përfundoi

SYRI TV SYRI TV Mai 28, 2023

Muriqi, në top-5 golashënuesit në La Liga

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai

Besim Laci Besim Laci Mai 25, 2023

Berisha e ndau dhomën me Haalandin, ylli kosovar flet për sensacionin e Man Cityt

Erling Haaland është sot njëri prej sulmuesve më të mirë në botë.

Besim Laci Besim Laci Mai 25, 2023

Interi e siguroi trofeun e dytë në vitin 2023, e fitoi Kupën e Italisë

Interi arriti ta marrë trofeun e tyre të dytë në vitin 2023

Besim Laci Besim Laci Mai 24, 2023

Angela Martini, dhuratë Shkodrës në ditëlindjen e saj

Modelja Angela Martini, ka vendosur që në këtë ditëlindje t’i dhurojë vendlindjes

Besim Laci Besim Laci Mai 24, 2023

Zbulohen detaje të reja për raportin mes Erës dhe Amirit, dyshja po qëndron në Capri

Ditë më parë, në rrjet u përfol shumë një fotografi e Era

Besim Laci Besim Laci Mai 24, 2023

Cristiano Ronaldo e befason botën e futbollit, e feston golin duke rënë në sexhde

Al-Nassr regjistroi sonte fitore ndaj Al-Shabab për të mbajtur gjallë shpresat për

Besim Laci Besim Laci Mai 23, 2023

Rama dhe Ademi dakordohen për ndërtimin e një stadiumi të ri në Prishtinë

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi e ka pritur

Besim Laci Besim Laci Mai 23, 2023