Sport

Latest Sport News

Lazio e fiton në shtëpi ndeshjen e parë ndaj Bayernit

Lazio ka arritur ta fitojë ndeshjen e parë ndaj Bayern Munich. Ekipi

SYRI TV SYRI TV Februar 14, 2024

Raian Zulbeari pjesë e shkollës së futbollit «DARDANIA KF» në Zvicër

Futbollisti shqiptar Raian Zulbeari, i lindur në shkurt të vitit 2015 në

SYRI TV SYRI TV Februar 10, 2024

Njoftim për “KUPA E DIASPORËS 2024” në Zvicër

Kryesia e UKSHFZ që në fillim të vitit ka filluar parapërgatitjet duke

SYRI TV SYRI TV Januar 25, 2024

Xhaka: Shume i lumtur që zgjodha më i miri i vitit, 2024-shi shpresoj të jet më i mire

Granit Xhaka u zgjodh futbollisti më i mirë i Zvicrës për vitin

SYRI TV SYRI TV Januar 16, 2024

Klubet gjermane e duan në janar Edon Zhegrovën

Ylli i Lilles Edon Zhegrova është shumë i pëlqyer në Gjermani, ku

SYRI TV SYRI TV Januar 12, 2024

Shuhet në moshën 78-vjeçare legjenda Franz Beckenbauer!

Beckenbauer është një ikonë e futbollit gjerman që ka fituar 104 ndeshje

SYRI TV SYRI TV Januar 9, 2024

Agim Ademi: Arrestimi im ishte dështim i kombëtares për moskualifikimi në Evropian

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi ka deklaruar

SYRI TV SYRI TV Januar 7, 2024

Kryetari i UKSHFZ z. Feti Demoli vlerësohet me mirënjohje “Laureatët 2023” nga FFK

Në një atmosferë festive dhe emocionuese me mysafirë të shumtë, është mbajtur

SYRI TV SYRI TV Dezember 26, 2023

Edhe Roberto Carlos kandidat për ta drejtuar Kombëtaren e Kosovës

Roberto Carlos është një tjetër kandidat për ta drejtuar Kombëtaren e Kosovës.

SYRI TV SYRI TV Dezember 17, 2023

Emery pas fitores me Cityn: Nuk ka pushim, radhën e ka Arsenal!

Aston Villa ia doli mbanë në ndeshjen shtëpiake ndaj Manchester City duke

SYRI TV SYRI TV Dezember 7, 2023