Qëndroni të lidhur

- Marketing -
Ad image

Zbuloni Kategoritë

Zvicër

46 Articles

Bota

12 Articles

Televizioni

3 Articles

Edith Harxhi, diplomatja e pare shqiptare që mbrojti UCK në OKB. Ajo ju përgjigj propagandës së Beogradit duke i thënë ministrit serb: Mbylle gojen, mos gënjejë!

Gjenevë, 10 prill –Edith Harxhi, ishte diplomatja e pare shqiptare e cila ne Kombet e Bashkuara ne Gjenevë në marsin

SYRI TV SYRI TV 6 Min Read

FC Iliria vazhdon ta bëjë krenar komunitetin shqiptar në Zvicër, e fiton Kupën për herë të katërt në histori

Komunitetit shqiptar në Zvicër nuk i kanë munguar asnjëherë sukseset në sfera të ndryshme. Sporti pa dyshim se është “arma”

SYRI TV SYRI TV 4 Min Read

Në Preshevë u mbajt Manifestimi kulturor: “Promovimi dhe prezantimi i trashëgimisë kulturore-Takimet e Krijuesve kulturorë të Rajonit”

Prof. Dr. Drita Halimi-Statovci Fjalë në promovimin e librit: Trashëgimia kulturore materiale e paluajtshme e Luginës së Preshevës dhe e viseve

SYRI TV SYRI TV 9 Min Read

Von Cramon “Gozhdon” eurodeputeten franceze që e quajti ‘çmenduri’ heqjen e vizave për Kosovën: Për fat, shumica e PE’së e mbështetë

Von Cramon "Gozhdon" eurodeputeten franceze që e quajti 'çmenduri' heqjen e vizave për Kosovën Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian,

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Përse Shqipëria është jashtë Projekt Marëveshjes Franko-Gjermane Kosovë-Serbi?

Nuk është rastësi që Shqipëria si vëndi të cilit i kanë rrëmbyer tokat që nga Kongresi i Berlinit në 1878

SYRI TV SYRI TV 10 Min Read

Zvicra me vendim për viza jep një sqarim për ata që duan të punojnë

Këshilli Federal i Zvicrës përmes një komunikate për media kanë bërë të ditur se sot kanë aprovuar ndryshimet e nevojshme

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Me 18 Tetor ora 14 në stadiumin e Kampit Nacional në Hajvali zhvillohet Super kupa e Diasporës

Superkupa e Diasporës zhvillohet mes FC Llapi kundër FC Kosova nga Zvicra fituese të kupës Kosove dhe Zvicër të cilët

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read
SYRI TV
Se shpejti ne mobileAPP
Syri TV, lanson se shpejti dhe mobile aplikacionin ne Android

Përmbajtja e sponsorizuar