TELEVIZIONET PRIVATE NË KOSOVË FILIALA TË RTS-it!

Fatmir Brajshori-Tushi Është e dhimbshme, e mjerë ,shumë e shëmtuar ajo që ngjau mbrëmë në

SYRI TV SYRI TV 5 Min Read

A JANË NJERËZ KËTA? Më iritoj dhe më la pa fjalë një PISHPIRIK me emrin Dardan Molliqaj

Fatmir Brajshori- Tushi A JANË NJERËZ KËTA? ( Jo nuk janë; më parë janë çetnik!)

SYRI TV SYRI TV 3 Min Read

Hiq dorë nga ëndrra për Kosovën, Kamberi i drejtohet presidenti serb Viçiq

Deputeti i vetëm shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi ka kërkuar edhe një herë

SYRI TV SYRI TV 3 Min Read

Kurti ndërkombëtarëve: Nga nesër është ndryshe

Në nderim të vdekjes së policit Afrim Bunjaku, vrarë nga krimi serb në veri, kryeministri

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Zvicra kerkon ndeshkimin e autoreve te bandave Serbe, solidarizohet me Kosoven

Vrasja e policit shqiptar, Afrim Bunjaku, nga Kosova në veri, nga bandat kriminale dhe terroristët

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Deputeti i Bungestagut, Thomas Hacker: Vuçiqi e ka gënjeshtrën element qëndror të veprimeve të tij

Deputeti i Bungestagut, Thomas Hacker, ka reaguar ndaj pretendimeve të presidentit të Serbisë, Aleksander Vucic,

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Ardita Sinani: Vuçiq mohoi përgjegjësinë e Serbisë, tradhtoi serbët e Kosovës

Këshilltarja e Kurtit për Luginën e Preshevës, Ardita Sinani, ka thënë se konferenca e djeshme

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Gatishmëria profesionale dhe gjesti human i policëve të Kosovës

Policia e Kosovës, mëngjesin e së dielës u përball më një sulm të madh në

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Edhe Lajçak pas Borelit dënon vrajsjen e policit Kosovar

Për sulmin në Veri të Kosovës ku u vra edhe një pjesëtar i Policisë  së

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Reagon Abdixhiku: Sulmet e bandave kriminale e terroriste me adresë nga Beogradi s’mund ta zmbrapsin Kosovën nga e drejta për vendosje të rendit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku,ka reaguar pas sulmit terrorist ndaj Policisë së

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Vendi

Të rejat e fundit nga Vendi

TELEVIZIONET PRIVATE NË KOSOVË FILIALA TË RTS-it!

Fatmir Brajshori-Tushi Është e dhimbshme, e mjerë ,shumë e shëmtuar ajo që ngjau mbrëmë në

SYRI TV SYRI TV 5 Min Read

Hiq dorë nga ëndrra për Kosovën, Kamberi i drejtohet presidenti serb Viçiq

Deputeti i vetëm shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi ka kërkuar edhe një herë

SYRI TV SYRI TV 3 Min Read

Qëndroni të lidhur

- Marketing -
Ad image

Zbuloni Kategoritë

Zvicër

75 Articles

Bota

50 Articles

Televizioni

3 Articles

E dhimbshme: Babai e kishte vrarë djalin e tij për dy banesa në Fushë Kosovë

Ngjarja tragjike që ndodhi në fshatin Peran të Podujevës, më 13 qershor të vitit të shkuar, ku mbeti i vdekur

Admin Admin 3 Min Read

Vazhdojnë sulmet e këngëtarëve në skenë (video)

Pas Bebe Rexhës e Ava Max një tjetër këngëtare është sulmuar teksa po performonte në skenë. Kelsea Ballerini u detyrua

Admin Admin 0 Min Read

Në Torino të Italisë KKAD mori pjesë në Panairin e Librit “Letra nga Diaspora – Gjuhë në pasqyrë”

Panairi i Librit në Torino të Italisë 18- 22 maj 2023 dëshmoi edhe njëherë angazhimin institucional dhe angazhimin e të

SYRI TV SYRI TV 5 Min Read

Shqiptarja shpallet heroinë për shpëtimin e jetës së një fëmije 4-vjeçar në Zvicër

Mediat zviceriane i kanë bërë jehonë rastit të një 34-vjeçareje me origjinë shqiptare e cila shpëtoi një fëmijë nga mbytja

Admin Admin 2 Min Read

“Shenzhou-16” Ekuipazhi përfundon ecjen e parë në hapësirë

Anëtarët e ekuipazhit të “Shenzhou-16” kryen ecjen e parë në hapësirë të enjten, duke instaluar dhe rregulluar pajisjet e kamerës

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Thirrja globale: Një “ndal” celularit në shkolla

Për të trajtuar shpërqendrimin e nxënësve gjatë mësimit në klasë, për të përmirësuar procesin arsimor dhe për të mbrojtur fëmijët

SYRI TV SYRI TV 3 Min Read

Hoxha Ahmed Kalaja për zhdukjen e nëndetëses dhe për vdekjet e emigrantëve: S’do koment, botë me dy standarde

Hoxha i nderuar nga Shqipëria, Ahmed Kalaja e ka shprehur shqetësimin e tij për standardet e dyfishta që i ka

Admin Admin 1 Min Read
SYRI TV
Se shpejti ne mobileAPP
Syri TV, lanson se shpejti dhe mobile aplikacionin ne Android

Përmbajtja e sponsorizuar