Bota

Eksploroni kategorin Bota

AKTRIMI I MINISTRIT TË MILLOSHEVIQIT NË SKENËN E OKB-së

Bashkim Aliu Me 23 Maj 2024, në selinë e Kombeve të Bashkuara

SYRI TV SYRI TV Mai 25, 2024

Regjistrimi i diasporës, përmes portalit eDiaspora shtyhet deri më datën 31 gusht 2024

Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar një mbledhje elektronike në të

SYRI TV SYRI TV Mai 19, 2024

Planifiko të ardhmen! Regjistrimi i popullsisë – ReKos 2024!

Ky proces do të realizohet nga data 5 prill deri më 17

SYRI TV SYRI TV Mai 12, 2024

AstraZeneca ka nisur tërheqjen globale të vaksinës së saj Covid-19.

AstraZeneca njofton se ka nisur një tërheqje globale të vaksinës së saj

SYRI TV SYRI TV Mai 8, 2024

ISIS kërcënon Shqipërinë dhe Kosovën: Armiqtë që duhen goditur!

Një adoleshent 15-vjeçar që plagosi rëndë një hebre ortodoks më 2 mars

SYRI TV SYRI TV April 25, 2024

Dy të vdekur dhe 6 të plagosur në festë me 300 të ftuar!

Të paktën dy persona kanë vdekur sot dhe gjashtë të tjerë janë

SYRI TV SYRI TV April 23, 2024

KS i OKB-se sot mblidhet për Kosovën: Në qendër është dorēzimi i terroristēve serbë të sulimit në Banjskë

Takimi i Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara për Kosovën do

SYRI TV SYRI TV April 22, 2024

Ura në Baltimore të SHBA-së shembet, njerëzit e veturat bien në ujë

Ura kryesore në Baltimore, Maryland, është shembur pasi një anije e madhe

SYRI TV SYRI TV März 26, 2024