Admin

109 Articles

Vetëm disa orë na ndajnë nga ndeshja e madhe për Titullin Botëror në boks në organizimin e WBF

“The Cobra” Arnold Gjergjaj neser më 2 shtator në Basel do të

Admin Admin September 1, 2023

Kushtrim Krasniqi është një pasionant i madh i sportit

Në mungesë të arritjes së të bërit sportist profesionist, në vitin 2001

Admin Admin Juli 7, 2023

Temperatura e planetit arriti rekorde të reja

Temperatura e planetit arriti rekorde të reja të martën në ditën më

Admin Admin Juli 6, 2023

Këto janë arsyet që i nxisin njerëzit të tradhtojnë

A mendoni se mund t’i vëreni shenjat që tregojnë se partneri po

Admin Admin Juli 5, 2023

Vaxhid Sejdiu, veprimtar i dalluar i “Shkollës Shqipe” dhe mbarë komunitetit shqiptar në Zvicër

...Edhe vitit shkollor 2022/23 po i afrohet fundi. Çdo vit shkollor ka

Admin Admin Juli 4, 2023

Boksieri shqiptar e rrahu serbin (video)

Shqiptarët e Austrisë kishin arsye të festonin në fundjavën që shkoi. Boksieri

Admin Admin Juli 4, 2023

FUNKSIONI I IMAMIT NË KOHËN E GLOBALIZMIT

     Globalizmi është një temë komplekse, pasi si proces, shtrihet në

Admin Admin Juli 4, 2023

Stambolli i ka dedikuar gjithë Parkun një shqiptari

Emri i Adem Jashari, i cili ra dëshmor bashkë me 56 shokë,

Admin Admin Juli 3, 2023

Ramush Haradinaj pajton disa familje: “Falja te shqiptarët është nder e trimëri”.

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë

Admin Admin Juni 29, 2023