Besim Laci

18 Articles

Rumania synon të fitojë ndaj Kosovës dhe t’i nxjerrë barazim Zvicrës në duelet e qershorit

Presidenti i Federatës Rumune të Futbollit, Razvan Burleanu insiston se Kombëtarja e

Besim Laci Besim Laci Mai 31, 2023

Detaje shokuese nga Veriu i Kosovës: 30 ushtarë të KFOR-it të lënduar, tre me armë zjarri

E faktori ndërkombëtar, ai politik dhe i sigurisë, u ka adresuar thirrje

Besim Laci Besim Laci Mai 30, 2023

“Dardanët” në Prizren e presin Zvicrën dhe Danimarkën

Përfaqësuesja A e Kosovës prej 19 korrik e deri më 05 gusht

Besim Laci Besim Laci Mai 30, 2023

Muriqi, në top-5 golashënuesit në La Liga

Vedat Muriqi po kalon nëpër një sezon mjaft të mirë personal. Ai

Besim Laci Besim Laci Mai 25, 2023

Mosmirënjohja

  Një fenomen i zakonshëm në ditët dhe epokën tonë. Çfarëdo që

Besim Laci Besim Laci Mai 25, 2023

Berisha e ndau dhomën me Haalandin, ylli kosovar flet për sensacionin e Man Cityt

Erling Haaland është sot njëri prej sulmuesve më të mirë në botë.

Besim Laci Besim Laci Mai 25, 2023

Interi e siguroi trofeun e dytë në vitin 2023, e fitoi Kupën e Italisë

Interi arriti ta marrë trofeun e tyre të dytë në vitin 2023

Besim Laci Besim Laci Mai 24, 2023

Angela Martini, dhuratë Shkodrës në ditëlindjen e saj

Modelja Angela Martini, ka vendosur që në këtë ditëlindje t’i dhurojë vendlindjes

Besim Laci Besim Laci Mai 24, 2023

Vdes në moshën 83 vjeçare “Mbretëresha e Rock n Rollit” Tina Turner

Tina Turner, një nga vokalistet më të mëdha të rock-ut dhe interpretueset

Besim Laci Besim Laci Mai 24, 2023

Zbulohen detaje të reja për raportin mes Erës dhe Amirit, dyshja po qëndron në Capri

Ditë më parë, në rrjet u përfol shumë një fotografi e Era

Besim Laci Besim Laci Mai 24, 2023