Zvicër

Latest Zvicër News

A JANË NJERËZ KËTA? Më iritoj dhe më la pa fjalë një PISHPIRIK me emrin Dardan Molliqaj

Fatmir Brajshori- Tushi A JANË NJERËZ KËTA? ( Jo nuk janë; më

SYRI TV SYRI TV September 28, 2023

Zvicra kerkon ndeshkimin e autoreve te bandave Serbe, solidarizohet me Kosoven

Vrasja e policit shqiptar, Afrim Bunjaku, nga Kosova në veri, nga bandat

SYRI TV SYRI TV September 26, 2023

Kurti takohet me kandidat shqiptar të partive politike në Ambasadën e Kosovës në Zvicër

Pas takimit dypalësh me presidentin e Zvicrës, Alain Berset, kryeministri i Kosovës,

SYRI TV SYRI TV September 22, 2023

Të Ejten Kryeministri Kurti, vizitë pune në Bernë dhe do të pritet nga presidenti Berset.

Bernë, 18 shtator -Me 22 shkurt (e enjte) te ketij viti Kryeministri

SYRI TV SYRI TV September 18, 2023

Albanian Medical Federation for Europe – konferencë e zhvilluar në Zvicër

Të shtunën, më 02 shtator në Bülach  kanton të Zürich-ut, me fillim

SYRI TV SYRI TV September 8, 2023

Vetëm disa orë na ndajnë nga ndeshja e madhe për Titullin Botëror në boks në organizimin e WBF

“The Cobra” Arnold Gjergjaj neser më 2 shtator në Basel do të

Admin Admin September 1, 2023

FTESË PËR REGJISTRIMIN E NXËNËSVE PËR VITIN SHKOLLOR 2023/24

“SHKOLLA SHQIPE” ZVICËR FTESË PËR REGJISTRIMIN E NXËNËSVE PËR VITIN SHKOLLOR 2023/24

SYRI TV SYRI TV August 26, 2023

Zvicër: E helmon dhe e lidh me kabllo në fyt gruaja shqiptare burrin e saj

Luljeta A. (53) dhe Arsim A. (48) kanë se bashku tre fëmijë.

SYRI TV SYRI TV August 18, 2023

UKSHFZ dëshmoi, se të bashkuar, do të jemi më të fort edhe më të suksesshëm

NGA: DASHNIM HEBIBI Nga Kosova kishin ardhur enkas për këtë ngjarje të madhe

SYRI TV SYRI TV Juli 10, 2023