Qëndroni të lidhur

- Marketing -
Ad image

Zbuloni Kategoritë

Zvicër

4 Articles

Bota

1 Article

Televizioni

3 Articles

Dy politikanë “të dashuruar” pas Rusisë, Vuçiq dhe Orban fitojnë zgjedhjet në vendet e tyre – çfarë do të thotë kjo për Putinin?

Pas disa javësh dështimi për të ndarë Evropën rreth agresionit në Ukrainë, Vladimir Putin po i shijon dy fitore të

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

Rusia planifikon “zbarkimin” e dhjetëra mijëra ushtarëve tjerë në lindje të Ukrainës

Rusia do të “zbarkojë” mijëra ushtarë në lindje të Ukrainës, raporton Reuters. Rusia po përgatitet për fushatën e radhës kundër

SYRI TV SYRI TV 1 Min Read

PERPJEKJET E SHQIPTAREVE TE LUGINES SE PRESHEVES PER BASHKIM ME SHQIPERINE ETNIKE ME 1941

Titull i huazuar nga Prof.dr. Vebi Xhemaili:PERPJEKJET EDHE TE SHQIPTAREVE TE LUGINES SE PRESHEVES PER BASHKIM ME SHQIPERINE ETNIKE ME

SYRI TV SYRI TV 7 Min Read

Shkëlqesia e tije Ambasadori Z. Sami Ukelli dhuroi kampionit të dyfishtë z. Luan Rudaj mirënjohje për rezultatet e arritura

Ishte nder dhe kënaqësinë bashkë me kampionin botës në Muay Thai z. Luan Rudaj të takojmë shkëlqesinë e tije Ambasadorin

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Haxhiu: Pasuria mund t’u kontrollohet të gjithëve, edhe Thaçit e Veselit

Sipas ministrës së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, me Ligjin e ri për konfiskim të pasurisë së pajustifikueshme nuk do të përjashtohet

SYRI TV SYRI TV 2 Min Read

Kurti: Serbia as vend demokratik e as neutral ndaj invazionit rus

Kryeministri Albin Kurti deklaroi se mbi 18 mijë serbë nga Kosova kanë shkuar drejt Serbisë gjatë së dielës, ndërsa prej

SYRI TV SYRI TV 5 Min Read

Kosova aplikon për anëtarësim në Këshillin e Evropës

Doruntina Baliu Kosova ka aplikuar të enjten, për t’u bërë anëtare e Këshillit e Evropës, ka konfirmuar Sharr Jakupi, shef

SYRI TV SYRI TV 5 Min Read
SYRI TV
Se shpejti ne mobileAPP
Syri TV, lanson se shpejti dhe mobile aplikacionin ne Android

Përmbajtja e sponsorizuar