Sport

Latest Sport News

Teniseri serb Djokovic, merr shuplaken e radhes, pas asaj ne Australi! Amarika ja ndalon te hyje. Ai e din pse..

Berne, 25 gusht - I pa vaksinuar, Gjokoviç nuk mund te shkoj

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Sonte “lufta” ndërmjet Florian Marku dhe meksikanit Ramirez

Florian Marku, “Mbreti Shqiptar”, do të ndeshet sërish të enjten e 25

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Tjetër medalje ari për Shqipërinë, Kreshnik Leka kampion Europe në Peshëngritje

Shqipëria duket se po kalon një nga momentet më të arta, sa

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Takim i Kryetarit të FFK z. Agim Ademi me Kryetarin e UKSHFZ dhe FFSHGJ-se

Sot në takimin e radhës Kryetari i FFK z. Agim Ademi ne

SYRI TV SYRI TV August 8, 2022

FC KOSOVA Zürich është fituese e Kupës së UKSHFZ 2022

Pas një pauze dy vjeçare shkaku i pandemisë globale, ketë vit tradicionalisht

SYRI TV SYRI TV Juni 27, 2022

Nesër me 26 Qershor 2022 zhvillohet Kupa e Unionit të Klubeve Shqiptare të Futbollit në Zvicër

Në stadiumin Bodenweid të FC Prishtina nga Berni nesër zhvillohet turniri i

SYRI TV SYRI TV Juni 25, 2022

“FRIDAY NIGHT BOXING” Nivel botëror në Uster të Zvicrës: Arnold Gjergjaj, Afred Kqira, dhe Ramadan Hiseni

Boksierët shqiptar kishin paralajmëruar fitore dhe ashtu ndodhi, fitore e merituar e

SYRI TV SYRI TV Juni 15, 2022

«FRIDAY NIGHT BOXING» Nivel botëror me 10 qershor në Uster të Zvicrës

Qyteti i vogël në Zvicrën, Uster, me 10 qershor 2022 do të

SYRI TV SYRI TV Juni 9, 2022

KF »GUANGZHOU CITY » NGA KINA VLERËSON ME MIRËNJOHJE GAZETARIN E SYRI.TV NGA ZVICËRA

06.05.2022 Kinë Është hera e katërt që gazetari i televizionit SYRI. TV

SYRI TV SYRI TV Mai 6, 2022