Uncategorized

Latest Uncategorized News

Ministrja Gërvalla në takim me Presidentin e Këshillit Kombëtar të Zvicrës: Mërgata urë e përhershme e miqësisë

Ministrja Gërvalla në takim me Presidentin e Këshillit Kombëtar të Zvicrës: Mërgata

SYRI TV SYRI TV Juli 10, 2024

Panairi i ekonomise nga Lugina dita e parë në Uster të Zvicres me 11 maj 2024

Një takim i suksesshëm i bizneseve shqiptare nga Lugina e Preshevës për

SYRI TV SYRI TV Mai 12, 2024

**Tefik Bajrami: Një Kampion i boksit në Ring, synon edhe politikën Drejt Këshillit Komunal të Emmen**

Në prag të zgjedhjeve komunale të **28 prillit 2024**, komuniteti i Emmen

SYRI TV SYRI TV April 23, 2024

Shaip Kamberi e dënon vendimin e Serbisë që i ndaloi ministrit Sveçla vizitën në Preshevë

Përfaqësuesi i komunitetit shqiptar në jug të Serbisë, Shaip Kamberi, e ka

SYRI TV SYRI TV Januar 4, 2024

Shqipëri: I vdekur prej 15 vjetësh, ‘çohet’ nga varri e merr pensionin!

Seit Çullhaj, tregon se i ati, Ramazan Cullhaj, ka ndërruar jetë në

SYRI TV SYRI TV Dezember 23, 2023

Kryeministri Kurti dhe deputeti Wermuth ne Olten uruan fitore kandidateve shqiptare per deputete ne parlamentin zviceran ne zgjedhjet e tetorit

Olten, 23 shtator -Pas nje dite takime, biseda dhe akivitete ne presidencen

SYRI TV SYRI TV September 24, 2023

Vdekja e Prigozhin, grupi Wagner: Avioni u rrëzua nga mbrojtja ruse

Yevgeny Prigozhin ka humbur jetën në një aksident avioni privat në rajonin

SYRI TV SYRI TV August 23, 2023

Qindra të lënduar dhe gjashtë të vdekur nga stuhia në Ballkan

Një zjarrfikës kroat ka vdekur gjatë stuhisë vdekjeprurëse që përfshiu Ballkanin pas

SYRI TV SYRI TV Juli 20, 2023

Kjo me Mimozën që është dëgjuar deri më tash nuk ka të bëjë asgjë të kundërligjshme

Shkruan: Rexhep Kastrati Çdo veprim që prek interesat e shtetit i kryer

SYRI TV SYRI TV Juli 12, 2023

Hoxha Ahmed Kalaja për zhdukjen e nëndetëses dhe për vdekjet e emigrantëve: S’do koment, botë me dy standarde

Hoxha i nderuar nga Shqipëria, Ahmed Kalaja e ka shprehur shqetësimin e

Admin Admin Juni 23, 2023