Zvicër

Latest Zvicër News

Vizitë e një pjese të stafit TV Syri në Zvicër në Parlamentin Helvetik në Bern

Si drejtues të Televizionit SYRI, të vetmin televizion shqiptar me licencë audio

SYRI TV SYRI TV Juni 1, 2023

Një tjetër shqiptar në Zvicër godet gruan e vetë me thikë. Kjo ndodhi në Gjenevë…

Nje pas pas nje varsje me thike t enje shipatre ne Zvcer

SYRI TV SYRI TV Mai 30, 2023

Kështjella Pepshi nuk ndalet në Zvicer, nxjerr në treg Albumin e parë. Dje Miss Kosova, sot këgëtarja vjen me Too Many Miles !..

Kështjella Pepshi (Miss Kosova Univers 2010) poltikanja, aktorja dhe tashme kengetare, para

SYRI TV SYRI TV Mai 29, 2023

Zvicër, vritet-37 vjeçarja nga Kosova

Gjatë ditës së premte, shtetasi Kosovar 42 vjeç është paraqitur në stacionin

SYRI TV SYRI TV Mai 27, 2023

Vdes në moshën 83 vjeçare “Mbretëresha e Rock n Rollit” Tina Turner

Tina Turner, një nga vokalistet më të mëdha të rock-ut dhe interpretueset

Admin Admin Mai 24, 2023

«Luiz Ejlli në Zvicër: një shans për Diasporën ta shijojë këngëtarin sensacional nga Shqipëria»

Luiz Ejlli ka qenë sensacioni më i madh i “Big Brother VIP

Admin Admin Mai 23, 2023

Zvicra me vendim për viza jep një sqarim për ata që duan të punojnë

Këshilli Federal i Zvicrës përmes një komunikate për media kanë bërë të

SYRI TV SYRI TV Mai 17, 2023

Historike: Kjo eshte gruaja e parë shqiptare ministre në Zvicër

Luzern, 14 maj -Pas tetë vitesh, PS do të bëjë kthesë të

SYRI TV SYRI TV Mai 14, 2023