Bota

Eksploroni kategorin Bota

Zbulohet agresori që e goditi Bebe Rexhën me telefon në kokë, arsyetimi i tij është i pabesueshëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është përballur me një situatë

Admin Admin Juni 20, 2023

Departamenti i Shtetit Amerikan kërkon nga Serbia t’i lirojë menjëherë tre policët e arrestuar kosovarë me akuza të rreme

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dalë me një komunikatë për media para

Admin Admin Juni 17, 2023

Vdes në moshën 83 vjeçare “Mbretëresha e Rock n Rollit” Tina Turner

Tina Turner, një nga vokalistet më të mëdha të rock-ut dhe interpretueset

Admin Admin Mai 24, 2023

OKB raporton mbi viziten e Nënsekretarit te Përgjithshëm te Kombeve te Bashkuara z.Lacroix ne Kosove

Nënsekretari i Përgjithshëm për Operacionet e Paqes, Jean-Pierre Lacroix, përfundoi vizitën e

SYRI TV SYRI TV Mai 17, 2023

Lajmi i fundit nga OKB: Neser Keshlli i Sigurimit debaton per Kosoven

Këshilli i Sigurimit të OKB debaton më 27 prill për Kosovën. Në

SYRI TV SYRI TV April 26, 2023

Edhe OKB mbylli dyert per Bajram, rrespekton islamin. OKB: Viti 2030 bota me 2.2 miliardë muslimanë

Muaji i Ramazanit dhe festa e Bajramit po verehet jo vetem ne

SYRI TV SYRI TV April 23, 2023

MINISTRJA E JASHTME GJERMANE, ANNALENA BAERBOCK NIS SOT VIZITËN TRE DITORE NË KINË. DINAMIKË E RE NË MARRDHËNIET KINË-GJERMANI

Ministrja e Jashtme e Gjermanisë, Annalena Baerbock, ka nisur sot vizitën e

SYRI TV SYRI TV April 14, 2023

Si sillet bota: Tani Rusia kërkon “paqen”, Ukraina do “luftën”

Është e çuditshme se si rokadat në luftëra mund të ndodhin dhe

SYRI TV SYRI TV September 16, 2022

Profesori Amerikan Serwer që po trazon gjithë Serbinë: “Ku është asociacioni i komunave me shumicë shqiptare brenda Serbisë”

Profesori Amerikan Serwer që po trazon gjithë Serbinë: “Ku është asociacioni i

SYRI TV SYRI TV August 9, 2022