Burri ‘harron’ gruan në aeroport dhe niset për fluturim: Jam lodhur! Është gjithmonë me vonesë

SYRI TV

Një burrë ka ndezur një debat të ashpër në web pasi hipi në një avion pa gruan e tij dhe e la atë vetëm në një aeroport. Burri i paidentifikuar, 47 vjeç, nga Paqësori Veri-Perëndimor, shkroi në Reddit për të zbuluar incidentin e ndërlikuar që përfshiu gruan e tij, 43 vjeçe dhe vajzën 21-vjeçare.

Duke përdorur pseudonimet “Meg” për gruan dhe “Jess” për vajzën, ai shpjegoi se “Jess” ishte duke studiuar në një shtet tjetër të SHBA, dhe kështu çifti kishte rezervuar bileta për ta vizituar atë gjatë një “vikendi të gjatë”.

Pasi ata udhëtuan për të marrë fluturimin, ai tha se u detyrua të hipte në aeroplan pa gruan e tij, pasi ajo këmbënguli të merrte një kafe “Starbucks” e cila ishte shumë larg dhe se ata kishin vetëm 15 minuta kohë për të hipur në avion.

Ai zbuloi gjithashtu se natyra e saj e vonuar duke i lënë gjërat të rrjedhin, e kishte futur në telashe shumë herë më parë, deri në pikën që dikur humbën një fluturim për të parë Jess-in, sepse Meg ishte në gjumë. Ai tha se asaj në përgjithësi ‘nuk i pëlqen të zgjohet herët’ dhe se këtë vit, ai nuk ishte i përgatitur të bënte të njëjtat gabime. Komentet ishin të ndara, me disa që thanë se gruaja e tij meritonte të mbetej pas, ndërsa një grua i quajti mashtrimet e tij ‘të frikshme’.