SYRI TV

449 Articles

Sonte “lufta” ndërmjet Florian Marku dhe meksikanit Ramirez

Florian Marku, “Mbreti Shqiptar”, do të ndeshet sërish të enjten e 25

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Tjetër medalje ari për Shqipërinë, Kreshnik Leka kampion Europe në Peshëngritje

Shqipëria duket se po kalon një nga momentet më të arta, sa

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Kur u përmbys regjimi socialist në Shqipëri

Shkruan: Haki Morina Kur u përmbys regjimi socialist në Shqipëri, e prita

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Vuçiq: Albin Kurti kërkoi që çdo të drejt e serbëve në Kosovë të vlejë për shqiptarët në Luginë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq në këto momente po mbanë konferencë për

SYRI TV SYRI TV August 21, 2022

Profesori Amerikan Serwer që po trazon gjithë Serbinë: “Ku është asociacioni i komunave me shumicë shqiptare brenda Serbisë”

Profesori Amerikan Serwer që po trazon gjithë Serbinë: “Ku është asociacioni i

SYRI TV SYRI TV August 9, 2022

Takim i Kryetarit të FFK z. Agim Ademi me Kryetarin e UKSHFZ dhe FFSHGJ-se

Sot në takimin e radhës Kryetari i FFK z. Agim Ademi ne

SYRI TV SYRI TV August 8, 2022

Digjen 50 hektarë mal me pisha në Corroticë të Preshevës (video)

Një zjarr i madh kishte shpërthyer gjatë pasdites së ditës së Premte

SYRI TV SYRI TV August 6, 2022

“Në shërbim të gjuhës dhe shkollës shqipe”

Të enjten, me datën 28 korrik 2022 përfaqësuesit e Këshillit Koordinues të

SYRI TV SYRI TV Juli 31, 2022