SYRI TV

433 Articles

Lajme të mira për Kosovën nga Eurodeputeti Holandez

Eurodeputeti holandez, Thijs Reuten, e ka cilësuar liberalizimin e vizave për Kosovën

SYRI TV SYRI TV Januar 10, 2024

E grushton burrin, arrestohet një grua në Rahovec

Një person ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e

SYRI TV SYRI TV Januar 10, 2024

Shuhet në moshën 78-vjeçare legjenda Franz Beckenbauer!

Beckenbauer është një ikonë e futbollit gjerman që ka fituar 104 ndeshje

SYRI TV SYRI TV Januar 9, 2024

Agim Ademi: Arrestimi im ishte dështim i kombëtares për moskualifikimi në Evropian

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi ka deklaruar

SYRI TV SYRI TV Januar 7, 2024

BE-ja: Vëzhgim me kujdes për zbatimin e liberalizimit të vizave nga Kosova

Pavarësisht se vendimi për liberalizimin e vizave për Kosovën hyri në fuqi

SYRI TV SYRI TV Januar 7, 2024

Shaip Kamberi e dënon vendimin e Serbisë që i ndaloi ministrit Sveçla vizitën në Preshevë

Përfaqësuesi i komunitetit shqiptar në jug të Serbisë, Shaip Kamberi, e ka

SYRI TV SYRI TV Januar 4, 2024

Pritja e Vitit të Ri nëpër botë (FOTO)

Në mbarë botën, njerëzit janë mbledhur për t’i dhënë lamtumirën 2023-ës dhe

SYRI TV SYRI TV Januar 1, 2024

Pasojat e shkeljeve të rregullave pa viza

Qytetarët e Kosovës nga sot (1 janari) mund të udhëtojnë pa viza

SYRI TV SYRI TV Januar 1, 2024

Në orën 8:00 pa viza drejt Evropës u nis aeroplani i parë

Fluturimi i parë i kosovarëve pa viza u bë sot në orën

SYRI TV SYRI TV Januar 1, 2024