Sport

Latest Sport News

Video / Eurogol i Granit Xhakës kundër Frankfurtit

Mesfushori i Bayer Leverkusenit, Granit Xhaka ka shënuar supergol ndaj Eintracht Frankfurtit

SYRI TV SYRI TV Mai 7, 2024

Gjiganti italian transferon Albion Rrahmanin

Albion Rrahmani në Serie A. Albion Rrahmani është duke shkëlqyer në fanellën

SYRI TV SYRI TV Mai 2, 2024

**🥊 Arnold «The Cobra» Gjergjaj: Një Shfaqje e pa harrueshme Boksi! 🥊**

Në një atmosferë të ngrohtë dhe plot emocione, **Arnold «The Cobra» Gjergjaj**

SYRI TV SYRI TV April 27, 2024

Arnold «The Cobra» Gjergjaj me 27 Prill 2024 bokson kundër Denis Lewandowski nga Gjermania

Arnold “The Cobra” Gjergjaj, tashmë një emër i njohur i boksit botëror

SYRI TV SYRI TV April 23, 2024

Mersim Zeqiri, rrëfimi i suksesit në sport e në biznes dhe meçi special në fshatin e tij të lindjes

Në emision me Besim Laci në TV Syri Zvicër, Mersim Zeqiri rrëfehrt

SYRI TV SYRI TV April 19, 2024

​Klopp me bindje se do të përmbys Atalantën

Mediat italiane raportojnë se Mario Pasalic është favorit për të startuar ndaj

SYRI TV SYRI TV April 18, 2024

Reali i Madridit dhe Bayern i Munichut në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Real Madrid është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve pasi ka

SYRI TV SYRI TV April 18, 2024

Edon Zhegrova në listën e Juventusit dhe Napolit për sezonin e ri

Napoli dhe Juventus kanë intensifikuar interesin e tyre për lojtarin e skuadrës

SYRI TV SYRI TV April 8, 2024

Humbja e parë e Florian Markut në boksin profesionist

Boksieri shqiptar, Florian Marku është mposhtur ndaj Chris Kongos në O2 Arena

SYRI TV SYRI TV April 1, 2024

Hungari – Kosovë në stadiumin “Pushkash Arena” në Budapest sot nga ora 19:00.

Përzgjedhësi i Kosovës, Franco Foda, dhe kapiteni, Amir Rrahmani, pranojnë se Hungaria

SYRI TV SYRI TV März 26, 2024