Sport

Latest Sport News

FC Iliria ( Shqiponjat ) nga Solothurni zhvilluan ndeshjen e kthimit kundër FC Locarno

FC Iliria zhvilloi ndeshjen e kthimit në stadiumin qendror të Solothurnit kundër

SYRI TV SYRI TV Juni 26, 2023

FC Kosova 19 dhe Fondi Humanitar PBM organizoi ndeshje miqësorë humanitare kundër FC Lugina

FC Kosova 19 në Schmerikon me Fondin Humanitar Presheve, Bujanovc, Medvegje, sot

SYRI TV SYRI TV Juni 26, 2023

Arnold Gjergjaj “The Cobra” mbrojti titullin WBF me nokdaunë duke e shkatërruar kundërshtarin në rundin e 4-të (video)

INTERCONTINENTAL HEAVY” një luftë e pa kompromis e Arnoldit që nuk njeh

Admin Admin Juni 24, 2023

„METI COMMERCE“ kompani nga Kosova, sponsor i ri i FC Kosova 19 nga Zvicra

Liberalizimi i Kosovës në Janar të 2024 zgjon interesimin e kompanive nga

SYRI TV SYRI TV Juni 24, 2023

“The Cobra” Arnold Gjergjaj sot më 24 qershor në Basel do të mbroj titullin “WBF INTERCONTINENTAL HEAVY”

Arnold Gjergjaj “The Cobra” sot më 24 qershor në Basel do të

SYRI TV SYRI TV Juni 24, 2023

Intervistë me gazetarin e suksesshëm sportiv kosovar, Valon Konushevci

Valon Konushevci është një gazetar i njohur sportiv nga Kosova. Ai tani

Admin Admin Juni 23, 2023

Izet Sahitaj sponsor i Kupës së Unionit UKSHFZ 2023

Unioni i Klubeve Shqiptare të Futbollit në Zvicër, me 09 Korrik 2023

SYRI TV SYRI TV Juni 23, 2023

Lojërat Olimpike Speciale: Gersi Troka triumfon në not, merr medalje ari

Shqipëria ka kampionin e saj edhe në Lojërat Olimpike Speciale, që po

Admin Admin Juni 22, 2023

Historike, 35 vjeçarja shqiptare noton nga Otranto për në Vlorë (VIDEO)

Për disa noti është pasion e ndërsa për disa të tjerë është

Admin Admin Juni 22, 2023

Luiza Gega vazhdon me rekorde edhe në Lojërat Evropiane, e barazon një rekord

Luiza Gega fitoi edhe garën e 3000 metrave me pengesa në Kampionatin

Admin Admin Juni 22, 2023