Admin

109 Articles

Kosova ia heq vizat këtij shteti!

Qeveria e Kosovës ka marrë vendim që shtetasit e Singaporit të mos

Admin Admin Juni 29, 2023

Vendet me shumicë myslimane dënojnë djegien e një kopje të Kuranit në Suedi (video)

Disa vende me shumicë myslimane kanë dënuar djegien e një kopje të

Admin Admin Juni 29, 2023

Manchester City paraqet Kosovën si pjesë të Serbisë

Kampioni në fuqi i Evropës, Manchester City, e ka paraqitur shtetin e

Admin Admin Juni 29, 2023

Vazhdojnë sulmet e këngëtarëve në skenë (video)

Pas Bebe Rexhës e Ava Max një tjetër këngëtare është sulmuar teksa

Admin Admin Juni 29, 2023

Partnerja e Benzemas, flet për herë të parë për lidhjen me futbollistin dhe konvertimin në fenë islame

E dashura e Karim Benzemas, Jordan Ozuna ka dhënë intervistën e saj

Admin Admin Juni 29, 2023

Ushtarët zviceranë luten drejt Mekës në fillim të festës së sakrificës Islame, Kurban Bajrami

Festa më e rëndësishme në Islam, Kurban Bajrami, filloi të mërkurën. Anëtarët

Admin Admin Juni 29, 2023

Mbrojtja Civile” dhe Brigada e Veriut”, janë shpallur organizata terroriste

Në mbledhjen e Qeverisë Kryeministri Albin Kurti ka njoftuar se dy formacione

Admin Admin Juni 29, 2023

«E përvëloi vajzën e s’e dërgoi te mjeku, vdiq pas 12 ditësh» – Gjykata gjermane merr vendim për kosovaren

Meqenëse kishte supozuar se fëmija nuk kishte sigurim shëndetësor, ajo nuk e

Admin Admin Juni 27, 2023

Punonjës i aeroportit humbet jetën pasi u thith nga motori i avionit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Teksas. Një punonjës i aeroportit

Admin Admin Juni 27, 2023