Besim Laci

18 Articles

Cristiano Ronaldo e befason botën e futbollit, e feston golin duke rënë në sexhde

Al-Nassr regjistroi sonte fitore ndaj Al-Shabab për të mbajtur gjallë shpresat për

Besim Laci Besim Laci Mai 23, 2023

Rama dhe Ademi dakordohen për ndërtimin e një stadiumi të ri në Prishtinë

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi e ka pritur

Besim Laci Besim Laci Mai 23, 2023

«Luiz Ejlli në Zvicër: një shans për Diasporën ta shijojë këngëtarin sensacional nga Shqipëria»

Luiz Ejlli ka qenë sensacioni më i madh i “Big Brother VIP

Besim Laci Besim Laci Mai 23, 2023

Era Istrefi në stadiumin e Napolit, e përcjell Amir Rrahmanin

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka përcjellur nga stadiumi “Armando Maradona” futbollistin Amir

Besim Laci Besim Laci Mai 22, 2023

I biri i legjendës rumune kërkon fitore ndaj Zvicrës dhe ndaj Kosovës

Ianis Hagi është i biri i legjendës rumune, Gheorghe Hagi.   Mesfushori

Besim Laci Besim Laci Mai 22, 2023

Haxhi Krasniqi takohet me kreun e FFK-së, Agim Ademi, e falënderon për mundësinë që ia dha

  Haxhi Krasniqi është pritur sot nga kryetari i Federatës së Futbollit

Besim Laci Besim Laci Mai 22, 2023

ZYRTARE: Rami Hadar, përzgjedhës i ri i Kosovës

  Tashmë është zyrtare: Rami Hadar është zgjedhur selektor i Kombëtares së

Besim Laci Besim Laci Mai 22, 2023

Amar Koqi nga Shqipëria e fiton turneun tradicional të boksit “Lah Nimani”

Me organizim të Federatës së Boksit të Kosovës, gjatë fundjavës është mbajtur

Besim Laci Besim Laci Mai 22, 2023