Era Istrefi në stadiumin e Napolit, e përcjell Amir Rrahmanin

Besim Laci

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka përcjellur nga stadiumi “Armando Maradona” futbollistin Amir Rrahmani që luan me Napolin.

Era ishte në stadium në ndeshjen Napoli – Inter, ku Rrahmani luajti gjatë gjithë takimit.

Era e ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” nga ky takim.

Madje Era dhe Rrahmani ndjekin edhe njëri-tjetërin në rrjetin social “Instagram”.