SYRI TV

433 Articles

Kurti u shkruan kancelarive: Ja pse Kosova e kundërshton nismën e Vuçiçit për Ballkanin e Hapur

Në prag të mbledhjes së radhës të nismës Ballkani i Hapur, pikërisht

SYRI TV SYRI TV Juni 7, 2022

Ne Gjenevë sot u mbajt ndeshja dhe koncerti i madh humanitar dedikuar “Jetimave te Ballkanit”

Mysafiret special nga Kosova qe erdhen ne Gjenevë per ta ndjekur evenementin humanitar

SYRI TV SYRI TV Mai 30, 2022

Ku ngelën 11 vota për një ulëse në Kuvendin e Serbisë për Shaip Kamberin

Ky është realiteti jonë i shqiptarëve për unitet. Nuk po zbrazet Lugina

SYRI TV SYRI TV Mai 28, 2022

Na ishte njëherë… Të gjitha përrallat e bukura nisin kështu…

Shkruan: Blerina Ademi Sahiti Na ishte njëherë... Të gjitha përrallat e bukura

SYRI TV SYRI TV Mai 28, 2022

Shqiptari Emin Egriu edhe zyrtarisht kandidat për Kongres nga Qarku i 26-të i Nju Jorkut

Shqiptaro amerikani Emin Eddie Egriu tashmë është kandidatë zyrtar për kongresin amerikan,

SYRI TV SYRI TV Mai 24, 2022

Vuçiq nga Brukseli: Do të përgjigjemi seriozisht nëse Kosova aplikon në KE

Ambiciet e mundshme të Republikës së Kosovës për anëtarësimin në Këshillin e

SYRI TV SYRI TV Mai 12, 2022

Kosova aplikon për anëtarësim në Këshillin e Evropës

Doruntina Baliu Kosova ka aplikuar të enjten, për t’u bërë anëtare e

SYRI TV SYRI TV Mai 12, 2022

Në Preshevë u mbajt Manifestimi kulturor: “Promovimi dhe prezantimi i trashëgimisë kulturore-Takimet e Krijuesve kulturorë të Rajonit”

Prof. Dr. Drita Halimi-Statovci Fjalë në promovimin e librit: Trashëgimia kulturore materiale e

SYRI TV SYRI TV Mai 9, 2022

KF »GUANGZHOU CITY » NGA KINA VLERËSON ME MIRËNJOHJE GAZETARIN E SYRI.TV NGA ZVICËRA

06.05.2022 Kinë Është hera e katërt që gazetari i televizionit SYRI. TV

SYRI TV SYRI TV Mai 6, 2022

Shkëlqesia e tije Ambasadori Z. Sami Ukelli dhuroi kampionit të dyfishtë z. Luan Rudaj mirënjohje për rezultatet e arritura

Ishte nder dhe kënaqësinë bashkë me kampionin botës në Muay Thai z.

SYRI TV SYRI TV April 25, 2022