Admin

109 Articles

Sulmohet me granatë dore objekti i Komunës së Mitrovicës së Veriut

Gjatë natës është sulmuar me granatë dore ndërtesa e komunës së Mitrovicës

Admin Admin Juni 27, 2023

Flet burri që humbi gruan dhe djalin nga përmbytjet në Pejë: Shtëpia u përmbyt për 30 sekonda (video)

Një grua dhe djali i saj, 5-vjeçar humbën jetën të shtunën si

Admin Admin Juni 26, 2023

Lirohen policët që u rrëmbyen në veri

Tre policët që u kidnapuan në veri janë liruar sot, mëson Gazeta

Admin Admin Juni 26, 2023

Arnold Gjergjaj “The Cobra” mbrojti titullin WBF me nokdaunë duke e shkatërruar kundërshtarin në rundin e 4-të (video)

INTERCONTINENTAL HEAVY” një luftë e pa kompromis e Arnoldit që nuk njeh

Admin Admin Juni 24, 2023

Intervistë me gazetarin e suksesshëm sportiv kosovar, Valon Konushevci

Valon Konushevci është një gazetar i njohur sportiv nga Kosova. Ai tani

Admin Admin Juni 23, 2023

Udhëtoi para dy vjetësh me nëndetësen e zhdukur për ta parë Titanikun: Të udhëtosh me të është një mision vetëvrasjeje

Arthur Loibl e kishte provuar eksperiencën unike për ta parë me sytë

Admin Admin Juni 23, 2023

Historia e dhimbshme: Sulemani hipi në nëndetëse që ta bënte të lumtur të atin

Në fakt, ai nuk donte të shkonte fare, as nuk donte të

Admin Admin Juni 23, 2023

Vëllai i deputetit Bekim Haxhiu deklarohet pasi e shkarkoi Qeveria Kurti (video)

Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Kompanisë për Menaxhimin e Deponive të

Admin Admin Juni 23, 2023

Hoxha Ahmed Kalaja për zhdukjen e nëndetëses dhe për vdekjet e emigrantëve: S’do koment, botë me dy standarde

Hoxha i nderuar nga Shqipëria, Ahmed Kalaja e ka shprehur shqetësimin e

Admin Admin Juni 23, 2023

Momenti kur Policia e Kosovës arreston “Rusin” në autolarje në Veri të Mitrovicës (video)

Sipas informacioneve të publikuara nga KoSSev, i dyshuari për sulmin ndaj ushtarëve

Admin Admin Juni 23, 2023