SYRI TV

433 Articles

2 me 2 përfundon ndeshja historike e Kombëtares së Futbollit të Kosovës kundër Zvicrës

Edhe pse një numër i madh të mërgimtarëve kanë arritur nga Zvicra

SYRI TV SYRI TV September 9, 2023

Dëshmi si u dëbuan shqiptarët nga Nishi

Shkrimtari dhe përkthyesi nga Suedia, anëtar i Kreyesisë së Shoqatës së Shkrimtarëve

SYRI TV SYRI TV September 9, 2023

Albanian Medical Federation for Europe – konferencë e zhvilluar në Zvicër

Të shtunën, më 02 shtator në Bülach  kanton të Zürich-ut, me fillim

SYRI TV SYRI TV September 8, 2023

Qyteti që ndalon fëmijët të kenë celular

Me sukses të madh u kurorëzua programi pilot i autoriteteve komunale të

SYRI TV SYRI TV September 4, 2023

Arnold «The Cobra» Gjergjaj fiton kundër Bilal Laggoune në maçin për Titullin FIGHT WBF WORD HEAVY

Edhe sonte Arnold Gjergjaj ishte me i mire se kundërshtari i tij

SYRI TV SYRI TV September 2, 2023

Serbia bëhet shtëpia e dytë e rusëve- shkruan The Economist

Sipas revistës The Economist, Serbia është shndërruar në “shtëpi të dytë” për rusët

SYRI TV SYRI TV August 28, 2023

Rama dhe Kurti ulen afër njëri-tjetrit në darkën e punës në Slloveni

Kryeministri Albin Kurti, në kuadër të pjesëmarrjes së tij në Forumin Strategjik

SYRI TV SYRI TV August 28, 2023

Ta veshim facebookin kuq e zi!

Deputeti shqiptar në parlamentin e Serbisë Shaip Kamberi ka reaguar në shenjë

SYRI TV SYRI TV August 26, 2023

“Trump nr. 2”: Vivek Ramaswamy, kandidat republikan në rritje për President Amerikan

Vivek Ramaswamy dëshiron të jetë Donald Trumpi i ardhshëm: një i huaj

SYRI TV SYRI TV August 26, 2023

FTESË PËR REGJISTRIMIN E NXËNËSVE PËR VITIN SHKOLLOR 2023/24

“SHKOLLA SHQIPE” ZVICËR FTESË PËR REGJISTRIMIN E NXËNËSVE PËR VITIN SHKOLLOR 2023/24

SYRI TV SYRI TV August 26, 2023