SYRI TV

433 Articles

Sulmi në Veri u krye nga njësi të specializuara të Serbisë

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka mbetur i vdekur në Veri

SYRI TV SYRI TV September 24, 2023

Kurti takohet me kandidat shqiptar të partive politike në Ambasadën e Kosovës në Zvicër

Pas takimit dypalësh me presidentin e Zvicrës, Alain Berset, kryeministri i Kosovës,

SYRI TV SYRI TV September 22, 2023

Të Ejten Kryeministri Kurti, vizitë pune në Bernë dhe do të pritet nga presidenti Berset.

Bernë, 18 shtator -Me 22 shkurt (e enjte) te ketij viti Kryeministri

SYRI TV SYRI TV September 18, 2023

Çka po paralajmëron Specialja? Vala e re e bastisjeve në Kosovë

Në kohën kur gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve po vazhdon intensivisht,

SYRI TV SYRI TV September 17, 2023

Deshën t’ia lënë fajin shqiptarëve për vjedhjen e aferës “tunel” kryeministri Dritan Abazi i demanton mediat serbe!

Megjithate nuk ishin shqiptaret qe vidhen..” jane keto fjalet e kryeministrit te

SYRI TV SYRI TV September 17, 2023

Pos Shqipërise, aty është edhe Kosova në nivelin e lartë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së.

OKB, 17 shtator -Punimet e Sesionit te 78-te të Asambleja e Përgjithshme

SYRI TV SYRI TV September 17, 2023

SOKOL – Emër i mbarë gjuhës shqipe

Shkruan: Agron Dalipaj SOKOL,~I. Emër i mbarë gjuhës shqipe që shënon një

SYRI TV SYRI TV September 14, 2023

Dy senatorë amerikanë, shqetësim për shqiptarët në jug të Serbisë

Ardita Sinani “Edhe një lajm i mirë për Luginën e Preshevës”, e nis

SYRI TV SYRI TV September 12, 2023

Pranë ëndrrës Euro 2024, Shqipëria triumfojn ndaj Polonisë në “Air Albania”

Shqipëria ka marrë një fitore të madhe 2-0 në “Air Albania” ndaj

SYRI TV SYRI TV September 10, 2023