SYRI TV

433 Articles

Kryetari i UKSHFZ z. Feti Demoli vlerësohet me mirënjohje “Laureatët 2023” nga FFK

Në një atmosferë festive dhe emocionuese me mysafirë të shumtë, është mbajtur

SYRI TV SYRI TV Dezember 26, 2023

Gjeniu 23 vjeçar nga Kamenica që krijoi “Air Kosova” tash ka krijuar dronin ushtarak / VIDEO

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka

SYRI TV SYRI TV Dezember 24, 2023

Flet Besa Kokëdhima pasi fitoi Festivalin e Këngës: “Do bëj maksimumin ta përfaqësoj Shqiptarinë denjësisht”

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me

SYRI TV SYRI TV Dezember 24, 2023

Drita Ziri, shqiptarja e parë që fiton Miss Earth

Drita Ziri ka fituar Miss Earth, duke u bërë shqiptarja e parë

SYRI TV SYRI TV Dezember 24, 2023

Shqipëri: I vdekur prej 15 vjetësh, ‘çohet’ nga varri e merr pensionin!

Seit Çullhaj, tregon se i ati, Ramazan Cullhaj, ka ndërruar jetë në

SYRI TV SYRI TV Dezember 23, 2023

Viola von Cramon raportuesen për Kosovën në Parlamentin Evropian Intervista në PE

Mikpritja e saje ne PA ishte tejet miqësorë dhe që në fillim

SYRI TV SYRI TV Dezember 20, 2023

Edhe Roberto Carlos kandidat për ta drejtuar Kombëtaren e Kosovës

Roberto Carlos është një tjetër kandidat për ta drejtuar Kombëtaren e Kosovës.

SYRI TV SYRI TV Dezember 17, 2023

“Lugina do bashkëpunim me Kosovën e jo konfrontim” – Shaip Kamberi shpall fitoren

Shaip Kamberi edhe zyrtarisht ka konfirmuar fitoren e një mandati tjetër si

SYRI TV SYRI TV Dezember 17, 2023

Këshillit Koordinues i Arsimtarëve në Diasporë mbajti takimin e radhës.

Këshilli Koordinues i Arsimtarëve në Diasporë mbajti takimin e radhës, duke u

SYRI TV SYRI TV Dezember 16, 2023

Bernë, Viola Amherd zgjedhet presidente e Zvicres me shumice votash

Evropa edhe me nje presidente grua. Viola Amherd do të jetë presidente

SYRI TV SYRI TV Dezember 13, 2023