SYRI TV

449 Articles

Si po i vendosin taksa vendet evropiane Netflixit, duke e detyruar gjigantin e transmetimit të investojë në kinematë e tyre?

Qeveritarët zviceranë së shpejti do të votojnë nëse Netflixi duhet të paguajë

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Emisioni Rasti – Dr Bashkim Aliu

Emisioni Rasti - Dr Bashkim Aliu

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Emisioni EPI – Floreta Jashari

Emisioni EPI - Floreta Jashari

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Emisioni KULTURBILD-5

Emisioni KULTURBILD-5

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Raportet ekonomike mes Kosovës dhe Zvicrës

Zvicra është njëra ndër shtetet e cila vazhdimisht ka mbështetur Kosovën dhe

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Isa Mustafa për Asociacionin: Nëse formohet, bëhet sipas marrëveshjes së vitit 2013

Ish-kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, njëherësh ish-kryeministër, ka thënë

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Rusia planifikon “zbarkimin” e dhjetëra mijëra ushtarëve tjerë në lindje të Ukrainës

Rusia do të “zbarkojë” mijëra ushtarë në lindje të Ukrainës, raporton Reuters.

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Haxhiu: Pasuria mund t’u kontrollohet të gjithëve, edhe Thaçit e Veselit

Sipas ministrës së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, me Ligjin e ri për konfiskim

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022

Kurti: Serbia as vend demokratik e as neutral ndaj invazionit rus

Kryeministri Albin Kurti deklaroi se mbi 18 mijë serbë nga Kosova kanë

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022