Bota

Eksploroni kategorin Bota

Thirrja globale: Një “ndal” celularit në shkolla

Për të trajtuar shpërqendrimin e nxënësve gjatë mësimit në klasë, për të

SYRI TV SYRI TV Juli 28, 2023

E dini cila është arsyeja kryesore pse njerëzit mbyten në det, gabimi i madh që duhet ta fiksoni mirë në kokë

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u

SYRI TV SYRI TV Juli 24, 2023

Me dron Ukraina godet në Krime depon e municionit

Një sulm ukrainas me dron të shtunën, shkaktoi një shpërthim masiv në

SYRI TV SYRI TV Juli 22, 2023

Shuhet nga jeta Josephine e bija e Chaplin-it Josephine

Aktorja Josephine Chaplin, vajza e Charlie Chaplin dhe Oona O’Neil, vdiq në

SYRI TV SYRI TV Juli 22, 2023

Blinken reagon ashpër: Rusia po shktërron grurin e Ukrainës, rrezikohen më të varfërit

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka reaguar ndaj veprimeve kriminale të

SYRI TV SYRI TV Juli 21, 2023

“Shenzhou-16” Ekuipazhi përfundon ecjen e parë në hapësirë

Anëtarët e ekuipazhit të “Shenzhou-16” kryen ecjen e parë në hapësirë të

SYRI TV SYRI TV Juli 21, 2023

Çdo prind duhet të kuptojë, mos postoni foto të fëmijëve tuaj në rrjete sociale ( VIDEO )

Hulumtimet tregojnë se deri në vitin 2030, shumica e rasteve të mashtrimit

SYRI TV SYRI TV Juli 21, 2023

Putin nuk merr pjesë në Johanesburg shkaku i “arrestimi”

Presidenti rus Vladimir Putin nuk do të marrë pjesë në samitin e

SYRI TV SYRI TV Juli 20, 2023

Horoskopi për sot, 19 korrik 2023

Dashi Kohët e fundit mund të keni ndjerë sikur po ngeleni pas

SYRI TV SYRI TV Juli 19, 2023

Shqiptarët nga Afganistani, historia e pa shkruar 2300-vjeçare

Ekzistencën e Ilirëve në rajonin e madh gjeografik të Hindokinës, në Qafiristan

SYRI TV SYRI TV Juli 15, 2023