Sport

Latest Sport News

UKSHFZ paraqet Sponsorin e radhës Dervishi – Bedachungen und Fassadenbau

Vëmendja e shumë bizneseve shqiptare është drejtuar ndaj Unionit duke mbështetur për

SYRI TV SYRI TV September 26, 2022

UKSHFZ sot edhe me një sponsor të ri dhe me shpresë për Klubet e Futbollit shqiptar në Zvicër dhe bashkëpunim të ngushtë me FFK

Sponsori Astrit Komani është një djalosh dhe shembull që i ofrohet UKSHFZ

SYRI TV SYRI TV September 24, 2022

Gjatë ditës së sotme prezantojmë sponsorin e UKSHFZ për turnirin e Kupës të futbollit në Kosovë

Kryetari i UKSHFZ z. Feti Demoli sot ishte në takimin e radhës

SYRI TV SYRI TV September 22, 2022

UKSHFZ me kryetarin Feti Demoli dhe kryesinë, janë në shënjestër të sponsorëve në Zvicër.

UKSHFZ pas pandemisë me anëtar të ri në kryesi funksionon gjithandej Zvicrës

SYRI TV SYRI TV September 19, 2022

Enzian Ameti debuton në ligën belge 2 ndeshje 4 gola

Nga Artemisa Kastrioti, Nju Jork Sportisti shqiptar Gentian Ameti ka lindur në

SYRI TV SYRI TV September 3, 2022

I Pamposhtur, Kampioni Florian Marku Çon “Peshë” Zemrat E Shqiptarëve Në “Air Albania”

Florian Marku mbetet i pamposhtur. Kampioni shqiptar ka mundur me pikë pas

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Teniseri serb Djokovic, merr shuplaken e radhes, pas asaj ne Australi! Amarika ja ndalon te hyje. Ai e din pse..

Berne, 25 gusht - I pa vaksinuar, Gjokoviç nuk mund te shkoj

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Sonte “lufta” ndërmjet Florian Marku dhe meksikanit Ramirez

Florian Marku, “Mbreti Shqiptar”, do të ndeshet sërish të enjten e 25

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022

Tjetër medalje ari për Shqipërinë, Kreshnik Leka kampion Europe në Peshëngritje

Shqipëria duket se po kalon një nga momentet më të arta, sa

SYRI TV SYRI TV August 25, 2022