Bota

Eksploroni kategorin Bota

Punonjës i aeroportit humbet jetën pasi u thith nga motori i avionit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Teksas. Një punonjës i aeroportit

Admin Admin Juni 27, 2023

Udhëheqësi i grupit Wagner do të shkojë në Bjellorusi shkruajnë mediat e huaja

Kremlini tha se shefi i mercenarëve të gripit Wagner, Yevgeny Prigozhin do

SYRI TV SYRI TV Juni 25, 2023

Udhëtoi para dy vjetësh me nëndetësen e zhdukur për ta parë Titanikun: Të udhëtosh me të është një mision vetëvrasjeje

Arthur Loibl e kishte provuar eksperiencën unike për ta parë me sytë

Admin Admin Juni 23, 2023

Historia e dhimbshme: Sulemani hipi në nëndetëse që ta bënte të lumtur të atin

Në fakt, ai nuk donte të shkonte fare, as nuk donte të

Admin Admin Juni 23, 2023

E pabesueshme: Simpsons e parashikuan qysh në vitin 2006 zhdukjen e nëndetëses

Seriali i animuar amerikan ‘The Simpsons’ është njohur dhe më parë për

Admin Admin Juni 23, 2023

Humbin shpresat, 5 turistët e nëndetëses besohet se kanë vdekur pas shpërthimit katastrofik

Të pesë në bordin e nëndetëses së zhdukur Titan besohet se kanë

Admin Admin Juni 22, 2023

Vazhdon kërkimi i nëndetëses së zhdukur që ishte nisur drejt Titanikut, dëgjohen zëra nën ujë

Ekipet e shpëtimit janë në garë me kohën për të gjetur nëndetësen

Admin Admin Juni 21, 2023

Zbulohet agresori që e goditi Bebe Rexhën me telefon në kokë, arsyetimi i tij është i pabesueshëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është përballur me një situatë

Admin Admin Juni 20, 2023

Departamenti i Shtetit Amerikan kërkon nga Serbia t’i lirojë menjëherë tre policët e arrestuar kosovarë me akuza të rreme

Departamenti Amerikan i Shtetit ka dalë me një komunikatë për media para

Admin Admin Juni 17, 2023

Vdes në moshën 83 vjeçare “Mbretëresha e Rock n Rollit” Tina Turner

Tina Turner, një nga vokalistet më të mëdha të rock-ut dhe interpretueset

Admin Admin Mai 24, 2023