SYRI TV

556 Articles

UKSHFZ dëshmoi, se të bashkuar, do të jemi më të fort edhe më të suksesshëm

NGA: DASHNIM HEBIBI Nga Kosova kishin ardhur enkas për këtë ngjarje të madhe

SYRI TV SYRI TV Juli 10, 2023

Drejt rekordeve të paimagjinueshme, Threads i Marc-ut

Historia më e madhe këto ditë në botën e teknologjisë dhe mediave

SYRI TV SYRI TV Juli 10, 2023

Ekipi FC Kosova nga Zürich është fitues i “KUPËS SË DIASPORËS 2023” nën patronatin e UKSHFZ në Zvicër

Që nga mëngjesi është zhvilluar një garë madhështore dhe futboll vëllazëror me

SYRI TV SYRI TV Juli 9, 2023

Diaspora e Kosovës vazhdon të jetë njëra ndër shtyllat kryesore për ekonominë e Kosovës.

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës ka njoftuar se remitancat e pranuara

SYRI TV SYRI TV Juli 7, 2023

Deputetet zviceran revoltohen me politikat e njeanshme te BE-se. I dërgojnë letër KE-së ne Bruksel: Stop masave ndaj Kosovës, ndaj viktimes!

Berne, 6 korrik -Parlamentarët zviceranë kanë dalë kundër masave të Bashkimit Evropian

SYRI TV SYRI TV Juli 6, 2023

Sot jam me kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin

Shkruan: Ferid Selimi Sot, kam bindjen që, më shumë se kurrë nevojitet

SYRI TV SYRI TV Juli 5, 2023

Presidenti Biden me një turne pesë ditore në Evropë

Presidenti Biden do të niset të dielën për një turne pesëditor evropian,

SYRI TV SYRI TV Juli 4, 2023

LDK merr masa bojkoti në mbledhjet e Kryesisë së Kuvendit pas Masave të BE-së ndaj Kosovës,

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, tha se kjo parti

SYRI TV SYRI TV Juli 3, 2023

Letër te hapur kryeministrit Albin nga Ish-presidenti Pacolli

Ish-presidenti dhe liferi i AKR-së Behgjet Pacolli ka publikuar një letër të

SYRI TV SYRI TV Juli 3, 2023