Showbiz

Latest Showbiz News

Publikohen foto +18 të banores së Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti

Gresa Hoti është modelja nga Kosova e cila u bë akoma më

Admin Admin Juni 22, 2023

Zhvishet Jori i Big Brother, bukuroshja shqiptare do t’ju lë pa frymë

Jori Delli e ka bërë më të nxehtë ditën e parë të

Admin Admin Juni 21, 2023

Dua Lipa shfaqet më “hot” se asnjëherë më parë, është gati për verë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa duket se është gati për

Admin Admin Juni 21, 2023

Pas Bebe Rexhës, edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Ava Max goditet në kokë gjatë koncertit

Pas Bebe Rexhës, edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Ava Max, është goditur gjatë

Admin Admin Juni 21, 2023

Zbulohet agresori që e goditi Bebe Rexhën me telefon në kokë, arsyetimi i tij është i pabesueshëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është përballur me një situatë

Admin Admin Juni 20, 2023

Ina Shaqiri e shtrin biznesin e saj edhe në Evropë

Ina Shaqiri është një histori suksesi. Është shembull dhe model i arritjes

Admin Admin Juni 12, 2023

Angela Martini, dhuratë Shkodrës në ditëlindjen e saj

Modelja Angela Martini, ka vendosur që në këtë ditëlindje t’i dhurojë vendlindjes

Admin Admin Mai 24, 2023

Vdes në moshën 83 vjeçare “Mbretëresha e Rock n Rollit” Tina Turner

Tina Turner, një nga vokalistet më të mëdha të rock-ut dhe interpretueset

Admin Admin Mai 24, 2023

Zbulohen detaje të reja për raportin mes Erës dhe Amirit, dyshja po qëndron në Capri

Ditë më parë, në rrjet u përfol shumë një fotografi e Era

Admin Admin Mai 24, 2023

«Luiz Ejlli në Zvicër: një shans për Diasporën ta shijojë këngëtarin sensacional nga Shqipëria»

Luiz Ejlli ka qenë sensacioni më i madh i “Big Brother VIP

Admin Admin Mai 23, 2023