SYRI TV

433 Articles

Ujkanit, emërohet zëvendësdrejtor i Kombëtares së Kosovës

Me 1 nëntor 2023 ishte dita kur portieri i Kombëtares së Kosovës

SYRI TV SYRI TV November 3, 2023

Çedomir Jovanoviq hyn në zgjedhje të Serbise me mesazhin për Kosovën e pavarur

Presidenti i Partisë Liberal-Demokratike në Serbi, Çedomir Jovanoviq, ka njoftuar se do

SYRI TV SYRI TV November 2, 2023

Policia zvicerane arreston dy shqiptarë

Policia ka gjetur dy hajdutë të dyshuar në dollap Policia kantonale e Cyrihut

SYRI TV SYRI TV November 2, 2023

Osmani dhe Hovenier në takim diskutojnë për zbatimin e marrëveshjes së Brukselit dhe aneksit të Ohrit

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani priti në takim të rregullt

SYRI TV SYRI TV November 2, 2023

Gërvalla: Jemi ne pritje të BE’së të deklarohet për 24 shtatorin pasi që tani çdo gjë është e qartë

Intervistë me zëvendëskryeministren dhe ministren e Punëve të Jashmte të Kosovës, Donika

SYRI TV SYRI TV November 2, 2023

Akrepat kthehen 60 minuta mbrapa, si ndikon në organizmin tonë?

Akrepat kthehen 60 minuta mbrapa pas mesnatës së sotme, duke bërë që

SYRI TV SYRI TV Oktober 29, 2023

Rita Ora e shoqëruar nga tenisti serb Novak Djokovic në ndeshjen e Ragbi

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, e ndoqi nga afër një

SYRI TV SYRI TV Oktober 29, 2023

Si luan Vuçiç me Kosovën…shkruan gazeta Zvicerane Neue Zuercher Zeitung

Nën titullin “Serbia duhet t’i japë fund lojës së saj të dyfishtë”, e

SYRI TV SYRI TV Oktober 25, 2023

Policia zvicerane arreston me drogë një serb 55 vjeqar me një grua plakë 76 vjecare

Policia e Winterthurit arreston një 76-vjeçar droge Policia e qytetit Winterthur ka arrestuar

SYRI TV SYRI TV Oktober 25, 2023