Zbulohet lidhja e dashurisë mes moderatores dhe deputetit shqiptar (Foto)

0
232

Ilda Bejleri është një nga gazetaret e sportit më provokuese në vend.

Shpesh e kemi parë përkrah futbollistëve duke marrë intervista. Madje nuk kanë munguar zërat se është e lidhur me këtë apo atë futbollist, pse jo duke ngjallur shumë kureshtje tek publiku.

Por dashuria e Ildës nuk ka lidhje me futbollin.

Newsbomb bën me dije se bukuroshja është në një lidhje me deputetin më të ri të PD-së Klevis Balliu.

Newsbomb citon se çifti madje shumë shpejt do ta zyrtarizojë lidhjen dhe do ta bëjë publike. Deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar asgjë.