Zbulohet destinacioni ku Justin Bieber dhe Hailey kanë vendosur të mbajnë cermoninë e dasmës

0
182

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë në kërkim të një vendi perfekt për të bërë dasmën, dhe me sa duket e kanë gjetur.

Dy të dashuruarit që i kanë shkëmbyer betimet në një ceremoni të fshehtë, do të festojnë edhe me një dasmë në shtator për të finalizuar gjithçka.

Sipas burimeve për ‘People’ ata kanë nisur të diskutojnë të gjitha detajet dhe po mendojnë ta kurorëzojnë dashurinë në një vend tropikal.

Shumë shpejt dasma do të realizohet dhe të gjithë personat e afërt me ta po e presin me padurim.

Detaje të reja pritet të publikohen në vazhdim.