Zanfina një teze e përkushtuar, shikoni si i rri nipi i vogël në prehrin e saj

0
337

Para pak muajsh diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili e solli në jetë djalin e saj, të cilin e pagëzoi me emrin Uliks.

Natyrisht për këtë lajm më së shumti janë gëzuar motrat e Adelinës, Zanfina dhe Ema të cilat janë shumë të përkushtuara pas nipin të tyre të parë, përcjell ORAinfo.

Ani pse Adelina jeton në Zvicër ajo ka gjetur kohë dhe ka ardhur ti vizitojë motrat për festat e fundvitit.

E s’ka si të jetë ndryshe, vëmendjen nuk e ka më Adelina, por djali i saj Uliksi i cili duket shumë rehat në prehrin e tezës së tij, Zanfinës./ORAinfo/