Yllka Kuqi flet për bashkëshortin e saj: Ja kemi fillu me letra..

0
260

Këngëtarja kosovare Yllka Kuqi ishte një nga të ftuarat e emisionit “Top Shoë” në Shqipëri.

Ajo përveç për projektin e saj të fundit “Fal” gjatë emisionit ka folur edhe për raportin me bashkëshortin e saj, fillimin e lidhjes si dhe dashurinë që e ruajnë ndër vite, shkruan Indeksonline. “Kemi 17 vite që jemi bashkë. Ja kemi fillu me letra, me mesazhe me e-maila pastaj..”, tregoj Yllka ndër të tjera gjatë emisionit.