Yll Hoxha vazhdon me Feronikelin

0
244

Yll Hoxha ka vendosur që ta vazhdojë kontratën me Feronikelin edhe për një vit.

Pas takimeve me kryetarin e ri t klubit, Naser Rama dhe nënkryetarin e parë Agim Kastrati, futbollisti Yll Hoxha ka vendosur të vazhdoj me Feronikelin edhe për një vit.

Ai u shpreh i kënaqur me ecurinë dhe kushtet që klubi ofron.

Vlen të përmendet se Ylli është pjesë përbërëse e mesfushës së Feronikelit dhe bart fanellën me numrin 99.

Hoxha gjendet te Feronikeli tash e një vit.