Xhihani publikon foton e rrallë se si dukej dhëndërr bashkë me nusen e tij

0
257

Erkan Pettekaya cilësohet prej meshkujve më tërheqës turk.

Emri i tij është popullarizuar në mbarë Turqinë dhe më tej. Ai ka shumë role të suksesshme me të cilët e mban mend publiku, përcjell ORAinfo.

Pavarësisht roleve që ia dhanë famën dhe paratë, Erkan si rol më të rëndësishëm në jetë e konsideron atë të bashkëshortit dhe babait të përkushtuar.