Xhesika e “O sa mirë” ka një pytje, pret përgjigje nga ju!

0
755

Arta Nitaj ka arritur të bëhet e famshme brenda një periudhe të shkurtër, dhe kjo falë rolit të saj në serialin “O sa mirë”.

“Xhesika”, ka pyetur ndjekësit e saj në InstaStory nëse me mirë duket si brune apo bionde- shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se pas ndarjes me Brunon, Arta po e ruan jetën e saj private larg medias rozë, duke ruajtur në këtë mënyrë privatësinë.