Xhensila një ‘lule’ e vërtetë…Publikon foton më të bukur që keni parë nga ajo…

0
348

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur, elegante dhe simpatike…/ORAinfo/