Wow…Xhensila ndryshon pamjen…Nuk do ta besoni si po duket tani…

0
224

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me flokë të rregulluar dhe ngjyrë të zezë.

Edhe e tillë Xhensila po duket tejet e bukur…

@makeupbyelona ❤️

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on