Voton Shyhrete Behluli, ka një apel për qytetarët

0
755

Qytetarët e Kosovës në të gjitha komunat që kanë shkuar në balotazh sot po e shfrytëzojnë të drejtën e votimit.

Qendrave të votimit u janë drejtuar edhe artistët tanë, të cilët po e kryejnë obligimin kushtetues dhe qytetar për raudin e dytë të zgjedhjeve. Të drejtën e votës e ka kryes edhe këngëtarja Shyhrete Behluli, e cila në votime ishte shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Luli.

Për Klan Kosovën, Shyhretja u bëri apel të gjithë qytetarëve që të dalin e të votojnë, ajo po ashtu e theksoi edhe atë që nuk ka rëndësi se për kë votojnë vetëm se duhet ta kryejnë obligimin qytetar.