Voton Albin Kurti: Ja çka u tha politikanëve…

0
289

Deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti sot votoi në Fakultetin Jurdik ku tha se sot jemi zgjuar të gëzuar, pasi votohet anë e mbanë Kosovës.

Ai tha se sot politikanët janë në gjyqin e qytetarëve të Republikës së Kosovës.

‘’Në listë të fletëvotmit janë vetëm dy emra dhe dalja qytetarëve duhet të jetë maksimale. Sot politikanët janë në gjyqin e qytetarëve të Kosovës’’, theksoi ai, transmeton Periskopi

Ai uroi për zgjedhjet, duke dëshiruar mbarësi në ditën e sotme./Periskopi/