Vlora Çitaku më elegante se kurrë…Na prezanton me fustanin e saj të preferuar…

0
252

Ajo konsiderohet si njëra ndër femrat më të suksesshme të skenës politike kosovare, shkruan ORAinfo.

Vlora jashtë ‘petkut’ të një politikaneje është edhe një femër shumë atraktive.

Se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me fotografinë e publikuar në rrjetin social Instagram ku ajo është mjaftë aktive me postimet e saj.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një fustan tejet të bukur dhe elegantë…/ORAinfo/