Vjen një lajm i rëndësishëm nga KQZ-ja, për të gjithë ata që…

0
214

KQZ-së, Valdete Daka përmes një konference për media ka njoftuar se të gjitha qendrat e votimit dhe vendvotimit janë hapur në orën 7 dhe se deri më tani nuk është shënuar ndonjë parregullësi, raporton Gazeta Express.

Tutje ajo ka ftuar qytetarët e komunave që janë në balotazh që të shfrytëzojnë të drejtën për të zgjedhur kryetarin e komunës së tyre.\

Ajo njoftoi se në orën 09:20 KQZ-në do ta vizitojë kongresmeni amerikan Eliot Engel, ndërsa konferenca e radhës nga KQZ-ja do të mbahet në orën 11:30.