Vjen dhurata e parë super e shtrenjtë nga biznismëni për Adelinën

0
271

Adelina Tahiri bëri bujë së fundi me ndryshimin e statusit të saj. E më të bujshme këtë ngjarje e bëri burri i saj.
Ai është edhe njëherë më i moshuar se ajo dhe me nacionalitet maqedonas. Këto dy diferenca bënë që të përfolet edhe më shumë për këngëtaren nga Maqedonia, përcjell ORAinfo.

Ajo mori shumë komente negative në adresën e saj duke e akuzuar se është martuar vetëm për para.

Tanimë aktualisht është në muaj mjalti dhe ajo ka marrë dhuratën e parë super të shtrenjtë që duket të jetë një parfum.