Viti ndërron por Luana zanatin se harron! Shikoni se si duket sot

0
299

Luana Vjollca gjatë tëtë viti 2017 ka qenë shumë e komentuar për pamjen e saj e sidomos format bombastike.

E nësoj ka vazhduar edhe në vitin 2018, ku së fundi është parë shumë tërheqëse dhe seksi teksa pozon para aparatit fotografik, shkruan Indeksonline.
Ndryshe, Luana vitin 2017 ka filluar transmetimin e emisioni të saj të ri “Shiko Kush Luan” i cili po pëlqehet shumë nga fansat.

2018! Gjithcka qe jua don zemra.. GEZUAR 🥂💜

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Thank You for the fabulous hair @wigsnwaveskosova 💫 #newlook

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on