Vitet kanë ndaluar për Albërien, ja si duket…

0
223

E kush e ka menduar se Albërie Hadërgjonaj do të bëhej një nga femrat me trupin më seksi të estradës?

Këngëtarja nga Dukagjini ka ndryshuar tej mase që nga paraqitjet e saja të para.
Ajo sot duket më elegante, më e bukur dhe me linja perfekte të trupit, shkruan Indeksonline.

Albëria i kushton vëmendje të madhe dukjes së saj, e kjo vërehet në llogarinë e saj në Instagram, meqë këngëtarja publikon foto të saja pothuajse në secilin eveniment që merr pjesë.