Vitet e ’90-ta! A po e njihni këtë çift?

0
489

Sot janë një nga çiftet më të bukura të estradës.

Karrierën ka vite që e kanë nisur, e sot Nusret Muçiqi dhe Merita Spahiu siç duket ‘radhën’ ua kanë lënë fëmijëve të tyre të merren me muzikë, shkruan Syri Kosova.Kjo përshtypje ka ardhur pasi dyshja nuk po lansojnë shpesh këngë të reja.

Si do që të jetë, ka qenë Albatriti, djali i tyre që në Instastory ka hedhur një fotografi që Nusreti e Merita e kanë bërë në vitet e ’90-ta.

Nëse e shikojmë këtë foto me kujdes, ky çift nuk është se ka ndryshuar shumë në pamjen e tyre!