VIDEO/ ‘Ylli’ i Interit e pëson keq për ditëlindje, ja çfarë i bëjnë shokët e skuadrës

0
385

Sulmuesi i Interit, Eder festoi ditëlindjen e tij të 31-të.

Pavarësisht mungesës së Italisë në Botëror, Eder është përballur edhe me surprizën e futbollistëve zikaltër.

Pa dyshim që iniciatori ishte Icardi i cili e qëlloi shokun e skuadrës me vezë dhe miell në kokë.