VIDEO/ U filmua duke vjedhur, por lirohet nga policia. Ja ku ka ndodhur

0
233

Një tjetër denoncim ka mbërritur në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha. Një qytetar ka bërë publike një video ku duket një person që po vidhte disa tapete.

Por sipas denoncuesit, ai është ndaluar fillimisht dhe të nesërmen ka dalë nga qelia.

Ja çfarë shkruan, ish-kryeministri Sali Berisha:Çunat e krimit lirojnë hajdutin e mirë!

Lexoni mesazhin e pronarit dixhital. sb»Zoti kryminister ju peshendes jam Pronari i nje lavazhi me kan vjedhur dy tapete me vlere 400 milek e kam kap vete hajduti nepermjet kamarave e kap hajduti telfonoje policine 129 me sjell nje patrull e marin hajduti e cojne ne polici edhe un shkoj jap deklaraten kur un shof hajduti del te nesermen nga burgu. po te jap kte vidio qe ta shpendashe njecik te lutem se ma shtet i nyt skam pa me ja u kap hajdutit veq per ta mar ne pytje kann .!!Hajduti quhet Dorjan Sharmataj..!»