VIDEO/ Turpërimi më i madh që i bëhet futbollistit, Messi-Iniesta ‘zhdukin’ topin: ‘mamma mia, çfarë…’

0
284

Ky është kombinimi më i bukur që keni parë ndonjëherë në një ndeshje futbolli. Messi dhe Iniesta kanë dhuruar spektakël në “Camp Nou” në fitoren 4-0 përballë Deportivos.

Së fundmi edhe media e njohur madrilene “AS” ka dalë nga vetja duke shkruar: “Mamma mia, çfarë kombinimi”. Kombinimi është tallës për kundërshtarë.